Obec Brvnište
Brvnište

Oznam-Zberný dvor -dňa 3.9.2022 ZATVORENÝ

náhradný termín 2.9.2022 (piatok) od 15,00 hod. - 17,00 hod.

Oznam - Zberný dvor

Oznamujeme Vám, že Zberný dvor v obci Brvnište bude

dňa 3.9.2022 (v sobotu) ZATVORENÝ.

Zberný dvor môžete využiť dnes (2.9.2022) v náhradom termíne,

a to v čase od 15,00 hod - 17,00 hod.

Následne bude otovrený v pondelok (5.9.2022) v normálnom čase od 15,00 hod. - 18,00 hod.

 

 

Dátum vloženia: 2. 9. 2022 12:39
Dátum poslednej aktualizácie: 22. 3. 2023 8:46

Udalosti v obci

Kalendár

Október2026
Po Ut St Št Pia So Ne
28 29 30 1 2 3 4
5 6 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1

Sviatok

Meniny má Natália

Štátne sviatky a významné dni na dnešok:

  • Deň obetí Dukly

Zajtra má meniny Eliška

Návštevnosť

Návštevnosť:

ONLINE:1
DNES:93
TÝŽDEŇ:282
CELKOM:736561

WiFi4EU

Mobilná aplikácia

Sledujte informácie z nášho webu v mobilnej aplikácii - V OBRAZE.
Voľne k stiahnutiu:

Zberný dvor

Otváracie hodiny Zberný dvor

Natur-pack

Nakladanie s odpadmi

Aktuálne počasie

dnes, utorok 6. 10. 2026
takmer jasno 20 °C 7 °C
streda 7. 10. slabý dážď 19/7 °C
štvrtok 8. 10. mierny dážď 18/10 °C
piatok 9. 10. slabý dážď 12/3 °C

Pranostiky

Pranostika na akt. mesiac
Ak opadá lístie do polovice októbra, svätý Havel /16.10/ práce na poli zastaví a bude mokrá zima.